Genel Özellikler


Log arama ve filtreme sayfasında cihazların aldığı logları görüntüleyebilir, filtreleyebilir ve CSV veya PDF formatında dışarı aktabilirsiniz.

1 - Log Filtreleme için Cihaz Seçimi

Loglarını görüntülemek istediğiniz cihazı sağ üst taraftan seçebilirsiniz.

2 - Üst Menü ve Log Adedi Seçimi

Üst bilgi barında bulunan “Göster” seçeneği ile sayfa içerisinde listelemek istediğiniz log adedini seçebilirsiniz. Ayırca, burada, logların ne kadar sürede sorgulandığı ve toplam log satır sayısı (yuvarlanmış olarak) bilgisi de gelmektedir.

3 - Log Tipi ve Sütunların Seçilmesi

Sol bölümde bulunan “Log Tipi” menüsünden arama sonuçlarını belli bir log türüne daraltabilirsiniz. Varsayılan olarak “Tüm Tipler” seçili gelmektedir. Hemen altında görüntülemek istediğiniz tarihi seçebilirsiniz. (Gün içinde arama yapmak için Tek gün içinde log arama dökümanını inceleyiniz. Yapacağınız arama belli bir gün aralığında ise Tarih aralığında log arama dökümanına gözatınız.) Arama sonuçlarında görüntülemek istediğiniz sütunları sütun menüsünden seçebilirsiniz. Varsayılan olarak farklı log tipleri için belirli sütunlar gösterilecektir.

4 - Varsayılan Ayarlar ve Sayfalama

Alt bilgi menüsünde sol bölümde bulunan “Varsayılan” butonu ile yapmış olduğunuz filtreleme, tarih ve sütun seçimlerini sıfırlayabilirsiniz. “Ara” butonu veya “Enter” tuşu ile yapmış olduğunuz tercihlerin sonuçlarını arayabilirsiniz. Sağ alt bölümde bulunan sayfalama seçeneklerini kullanarak arama sonuç sayfaları arasında geçiş yapabilirsiniz.


Log Arama   Log Filtreleme   Log Dışa Aktarma
Eklenme Tarihi
  •   19.04.2017