Kurulum 


FortiLogger’i bilgisayarınıza kurmak için:

1. Yükleyici dosyasını indirin. (İndirme adresi: https://www.fortilogger.com/Download/Download)

2. İndirmiş olduğunuz yükleyici dosyasını başlatın.

3. Uygulama Yolunun Seçilmesi

Uygulamanın kurulacağı klasörü belirtin. Önemli uyarı: Uygulama yolu için local disk veya ISCSI bağlantılı disk kullanınız. Network üzerinden diskler ve bilgisayara map edilmiş diskler üzerinden kurulum desteklenmemektedir. Uygulama yolu tanımlarken Türkçe karakter ve Boşluk (Space) karakteri kullanmayınız.

4. Veri Tabanı Yolunun Seçilmesi

Veritabanının kurulacağı klasörü seçin. (Veritabanı ve uygulama aynı bilgisayardaki farklı fiziksel diskler üzerine kurulabilir.) Önemli uyarı: Veritabanı yolu için local disk veya ISCSI bağlantılı disk kullanınız. Network üzerinden diskler ve bilgisayara map edilmiş diskler üzerinden kurulum desteklenmemektedir. Veritabanı yolu tanımlarken Türkçe karakter ve Boşluk (Space) karakteri kullanmayınız.

5. Kurulum İşleminin Tamamlanması

Yükleyici penceresini takip ederek kurulum işlemini tamamlayın.Not: İlk kez kurulum yapıyorsanız bilgisayarınızda bulunmaması halinde MongoDB 3.2.1, IIS Express 10 ve .Net Framework 4.5 uygulamaları otomatik olarak indirilecek ve kurulacaktır.Veritabanı yolu tanımlarken Türkçe karakter ve Boşluk (Space) karakteri kullanmayınız.

6. Fortilogger Uygulamalarının Başlatılması

Kurulum işlemi tamamlandığında “Bitti” butonuna basarak FortiLogger web arayüzünü (http://local_ip_adresiniz:5000) açabilirsiniz.

7. Uygulama Çubuğundan Hizmetlerin Takibi

Dilerseniz kurulum işleminden sonra tray üzerinde servis ve web uygulaması durumlarını takip edebilirsiniz.

8. Fortilogger Web Arayüzüne Erişim

http://local_ip_adresiniz:5000 adresinde açılan web arayüzüne giriş yapabilirsiniz.Kurulum   Setup   Installation
Eklenme Tarihi
  •   1.03.2017